سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
خودرویی که به احترام محبوبترین بازی ویدئویی ساخته شد + عکس

خودرویی که به احترام محبوبترین بازی ویدئویی ساخته شد + عکس

«Vision Gran Turismo» Infiniti

به گزارش سایپا سرچ  بازی سراسر هیجان و سرعت «Vision Gran Turismo» که به عنوان محبوبترین سرگرمی خودرویی در دنیای بازی های ویدئویی کنسول «پلی استیشن3» به شمار می آید حالا خبرسازتر از هر زمان دیگری شده است چون شرکت خودروساز «Infiniti» خودروی مفهومی «Vision GT» را با الهام گرفتن از این بازی دیدنی به دنیا معرفی کرده است.

ظاهر خودرو در نگاه اول گویای همه چیز است: ساختار آیرودینامک و انبوهی از انحنا تا مشخص شود ایده پردازی های دنیای بازی های ویدئویی حالا سر از دنیای واقعی درآورده است.

کارشناسان صنعت خودرو در روزهای اخیر این محصول خلاقانه را یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای معرفی چشم انداز آتی برند خودروسازی «Infiniti» عنوان کرده اند.

«Infiniti» شرکت خودروساز زیرمجموعه نیسان ژاپن است که به طور رسمی فروش محصولات خود را از سال 1989 در آمریکای شمالی آغاز کرده و هم اکنون در بیش از 15 کشور جهان نمایندگی رسمی فروش دارد.

خودروی جدید این شرکت توسط گروهی از طراحان در پکن طراحی شده است. به عقیده بسیاری از آنهایی که طرحهای این گروه خلاق را مشاهده کرده اند «جاه طلبی» و «حس سرعت و قدرت» مهمترین ویژگی این محصول جدید به شمار می آید.

آنها در عین حال از دو عبارت «زیبایی» و «خوش وحشی» به طور همزمان درباره این خودرو استفاده می کنند.

این خودرو مجهز به موتور 4.5 لیتری هشت سیلندری است. طراحان توزیع وزن خودرو را 45 به 55 در جلو و عقب در نظر گرفته اند تا مانوردهی با آن و به خصوص دریفتینگ (گردش با سرعت در جا) با بهترین کیفیت ممکن صورت گیرد.

در عین حال به کارگیری یک موتور برقی نیز موجب ارتقای گشتاور خودرو در سرعت های پایین می شود.

شرکت خودروسازی نیسان به عنوان صاحب «Infiniti» پیش از این از خودرویی مشابه به عنوان چشم انداز سال 2020 نیسان رونمایی کرده بود اما حالا باید دید رقابت این دو خودرو به سود کدام یک به پایان خواهد رسید.

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید

یادداشت های روز

نظر سنجی

آیا خودرو ایرانی بخریم؟

ثبت نظر شما

پیوندها