مشاهده مطالب

دومین همایش بین‌المللی صنعت خودروایران

به گزارش سایپا سرچ دبیر دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران گفت: پیش بینی می شود با توجه به استقبال و اعلام حضور کشورهای و شرکتهای معتبر خودرو سازی و قطعه سازی خارجی برای حضور در این همایش، جمع میهمانان خارجی به بیش از 300 نفر برسد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران ،  ساسان قربانی  با اشاره با روند اقدامات اجرایی برای هر چه پربار تر برگزار شدن این همایش افزود: تا کنون استقبال مناسبی از سوی کشورها و شرکتهای خارجی خودروسازی و قطعه سازی صورت گرفته است.
وی  همچنین تصریح کرد: از 36 کشور دنیا دراین همایش شرکت خواهند اشت که بیشترین شرکت کننده ها مربوط به کشور فرانسه با پیش بینی حضور حدود 60 میهمان خارجی خواهد بود.
قربانی اضافه کرد: چین با  40 میهمان ، ژاپن با 20 میهمان و کره با 18 میهمان کشورهای بعدی محسوب می شوند که تا کنون بیشترین تعداد شرکت کننده را در این همایش به خود اختصاص داده اند.
به گفته وی؛ همچنین شرکتهای خودروسازی و قطعه سازی از سایر کشورها شامل هندوستان،  سوئیس، ترکیه، سوئد ،کانادا و ... نیز  دراین همایش  حضور خواهند داشت.
دبیر دومین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران پیش بینی کرد؛ در هفته های پایانی، تعداد متقاضیان برای حضور در این همایش بین المللی افزایش پیدا کند.
قربانی در ادامه با اشاره به اینکه جلب همکاریهای بین المللی و جذب مشارکتهای تکنولوژیک و ارائه برنامه ها برای توسعه صنعت خودرو در داخل کشور مهمترین هدف برگزاری این همایش خواهد بود خاطرنشان کرد: علاوه بر این موارد برگزاری این همایش بین المللی فرصت مناسبی را برای انجام مذاکرات مستقیم  شرکتهای خودرو سازی داخلی و خارجی فراهم می کند تا زمینه تعاملات و همکاریهای خود را گسترش دهند.
وی همچنین یادآور شد: برگزاری همزمان این همایش  با نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو نیز که  هشتم ونهم آذرماه  برپا می شود  بستر مناسب را برای آشنایی بیشتر و  ارائه دستاوردها ، توانمندیها و ظرفیتهای صنعت قطعه سازی کشور فراهم کند.
گفتنی است : دومین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران، دهم آذر ماه مطابق با یکم دسامبر 2014 در محل همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: