مشاهده مطالب

آغاز مسابقه تیونرهای سایون

به گزارش سایپا سرچ سایون هرسال و در نمایشگاه سما، رقابتی با عنوان Scion Tuner Challenge را برگزار می‌کند و آخر سر نیز با انتخاب داوران و همچنین نظر بازدیدکنندگان، یک جایزه نقدی به تیونر برتر این مسابقه اهدا می‌شود. در رقابت امسال تیونرهای سایون، سه شرکت کننده از سه مجله معتبر اینترنتی در زمینه تیونینگ به مرحله آخر رسیدند که در ادامه به معرفی آن‌ها می پردازیم.

اولین سایون، یک FR-S زرد رنگ بود که توسط تیم Super Street ارتقا داده شده؛ کیت بدنه این سایون اکثرا از TRD تامین شده اما با این حال گلگیرهای عضلانی آن از برند Rocket Bunny است. رینگ‌های آلومینیومی آن هم از مدل LM ساخت BBS است.

دومین سایون، یک FR-S خاکستری رنگ است که بدست GT Channel ساخته شده؛ این سایون برخلاف مدل قبل که فاقد هرگونه سیستم پرخورانی بود، مجهز به سوپرشارژ HKS است. برای تغذیه بهتر انجین، سیستم اگزوز را از Ganador و سر اگزوزها را هم از برند 5 Zigen تهیه کرده‌اند. در قسمت ظاهری خودرو، شاهد مجموعه‌ای از بهترین برندهای مختلف هستیم؛ اسپویلر، رکاب‌ها و گلگیرها از TRD ، باله عقب و قاب آینده‌ها از Avest و نهایتا کاپوت کربنی و دیفیوزر عقب نیز از برند Seibon هستند. همچنین رینگ‌های این سایون از مدل ZE40 ساخت Volk Racing بوده که روی آن‌ها را تایرهای مدل Potenza ساخت بریجستون پوشانده‌اند.

آخرین سایون هم متعلق به Speedhunter است که بر روی آن نام Maximum Attack FR-S گذاشته‌اند. مهم‌ترین نکته این FR-S رنگ سفید اختصاصی (High Hiding White) آن است که بدست متخصصان BASF آلمان (بزرگترین کمپانی صنایع شیمایی جهان) بر روی این خودرو پاشیده شده! رینگ‌های 17 اینچی این کوپه از مدل BQL ساخت Rotiform است که با تایرهای NT01 کمپانی آمریکایی Nitto همراه شده‌اند. گفته می‌شود انجین 2.0 لیتری این خودرو حدود 300 اسب‌بخار قدرت دارد.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: