مشاهده مطالب

توقف فروش هفتگی آرم طرح ترافیک

مصطفی قنبرنژاد با بیان اینکه هرساله با شروع فصول سرد سال و به دنبال آن وقوع پدیده وارونگی هوا، افزایش آلاینده ها را در هوای تهران شاهد هستیم، گفت: توقف فروش آرم طرح ترافیک هفتگی در راستای مدیریت کاهش آلودگی هوا صورت گرفته است .
وی تاکید کرد: تجربه سال های گذشته نشان داده در فصل پاییز و زمستان شاهد وضعیت بحرانی آلودگی هوا خواهیم بود و به واسطه شرایط اضطرار آلودگی هوا برخی تمهیدات از جمله کاهش تردد خودروها در محدوده طرح ترافیک اعمال می شود. از این رو به منظور مدیریت بهتر شرایط، فروش آرم هفتگی متوقف شده است.
قنبرنژاد در ادامه بیشتر افزود: از ابتدای هفته جاری، لینک فروش هفتگی آرم طرح ترافیک از روی سایت شهرداری تهران برداشته شده و در عین حال چترهای مستقر در مبادی طرح ترافیک نیز مجاز به فروش آرم هفتگی نیستند .
مدیر واحد صدور آرم طرح ترافیک سازمان حمل و نقل و ترافیک درخصوص برخی ایرادات سامانه 137 برای ثبت درخواست کارت های شناورخاطرنشان کرد: در برخی مواقع سیستم با مشکل مواجه می شود و اتصال به سامانه 137 را به طور اتوماتیک قطع می کند که به این منظور روزانه وضعیت اتصال سیستم با سامانه 137 را بررسی می کنیم که در صورت نقص فنی در مدت زمان اندکی رفع شود.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: