مشاهده مطالب

منفجر کردن خودرو به قصد انتقام از​ خریدار​ خانه

 به گزارش سايپا سرچ  چند روز پیش مردی با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران از سه مرد به اتهام سوءقصد به جانش شکایت کرد.

شاکی گفت: در پی آشنایی با مردی یک آپارتمان اداری از او در یکی از محله های شمال غرب تهران خریدم. چند روز بعد که آپارتمان را تحویل گرفته و نقل مکان کردم، متوجه شدم قفل در عوض شده است. در گفت وگو با همسایه ها متوجه شدم، فروشنده آپارتمان این کار را انجام داده است بنابراین همراه کلیدساز به دفتر بازگشتم و در را باز کرده و مشاهده کردم وسایل آپارتمان تخریب شده است.

وی اضافه کرد: از فروشنده شکایت کردم، او به دادگاه فراخوانده شد و اعتراف کرد، چون پدرش بیمار بوده از این فرصت استفاده کرده و آپارتمان او را به من فروخته است. اکنون که پدرش متوجه موضوع شده می خواسته آپارتمان را پس بگیرد. او تعهد داد دیگر با من کاری نداشته باشد، اما به تعهداتش عمل نکرد و این بار به زور وارد آپارتمان شد و آنجا را تصاحب کرد.

شاکی یادآور شد: دوباره از فروشنده شکایت کردم که او تحت تعقیب قرار گرفت و حکم قضایی مبنی بر دستگیری وی صادر شد. آن روز خودروی خود را نزدیکی دادسرا پارک کردم، ساعاتی بعد وقتی بازگشتم متوجه تجمع مردم، خودروهای پلیس و آتش نشانی کنار خودروی خود شدم که منفجر شده بود. ماموران وقتی متوجه شدند من صاحب خودرو هستم، مرا با خود به مرکز پلیس منتقل کردند.

وی گفت: با تحقیق در این زمینه معلوم شد روز حادثه دو مرد که یکی از آنها دچار سوختگی شده بود به بیمارستانی در آن حوالی منتقل شده است. با ظنین شدن به آن دو مرد، آنها را به مرکز پلیس فراخواندند و گفتند بر اثر تصادف یکی از آنها آسیب دیده است. در این مرحله وقتی آن دو با من مواجهه حضوری شدند معلوم شد فرد آسیب دیده همان فروشنده آپارتمان است.

شاکی خاطرنشان کرد: ماموران به تحقیق از او پرداختند و وی اعتراف کرد، خودش عامل انفجار خودرو بوده و برای ایجاد رعب و وحشت خودروی مرا منفجر کرده است.

با تشکیل پرونده و دستور قضایی تحقیقات آغاز و مشخص شد، گفته های شاکی صحت دارد و مرد متهم اعتراف کرده که به قصد انتقام این کار را کرده تا مرد میانسال را بترساند تا او از شکایت خود صرفنظر کند. در پی اظهارات شاکی تحقیق در این زمینه در پلیس امنیت ادامه دارد.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: