مشاهده مطالب

مابه‌التفاوت کاهش قیمت خودرو به خریداران پرداخت می شود

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: جهت رفاه حال خریداران در مرداد ماه هر خریداری که خودرو خود را به صورت نقدی خرید کرده، اکنون شامل حال کاهش قیمت 3 تا 5 درصدی شده و می‌تواند مابه‌التفاوت قیمت را دریافت کند.

محمد علی قادری، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به کاهش قیمت 3 تا 5 درصدی اعلام شده از سوی شورای رقابت گفت: ما در همه حال تابع قانون هستیم و هر قیمتی که شورای رقابت اعلام کند ما تبعیت می کنیم.

وی افزود: تا 31 تیرماه تعهدات ما طبق تعهدات قبلی انجام شده و ما قیمت های جدید را برای تعهدات تیرماه اعمال نکردیم و به خاطر مصاحبه هایی که انجام می شد منتظر تعیین تکلیف قیمت بودیم.

قادری ادامه داد: جهت رفاه حال خریداران در مرداد ماه هر خریداری که خودروی خود را به صورت نقدی خرید کرده، اکنون شامل حال کاهش قیمت 3 تا 5 درصدی شده و می تواند با مراجعه به سایت سایپا مابه التفاوت قمیت را دریافت کند.

معاون بازاریابی و فروش سایپا تصریح کرد: مابه التفاوت پرداختی بین 2 تا 3 درصد است و ما با اطلاع رسانی و پس از جمع آوری اطلاعات مابه التفاوت را به حساب مشتریان واریز می کنیم.

 

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: