مشاهده مطالب

تصاویر تب‌پورشه‌ومازراتی‌بین‌فوتبالیست‌ها

 به گزارش سايپا سرچ  به نقل از جام جم، انواع و اقسام اتومبیل های گران قیمت، خارجی، لوکس و پلاک موقت را می توانید زیر پای چهره های مطرح فوتبال ایران ببینید. اما سوار شدن اتومبیل هایی که هر کدام بالای یک میلیارد تومان قیمت دارند در فوتبال ایران جا افتاده است! اما چه کسانی در میان فوتبالیست های مطرح اتومبیل های بالای یک میلیارد تومان سوار می شوند؟ ادامه این مطلب را بخوانید:

علی دایی و مازراتی معروف

سرمربی کنونی پرسپولیس همانطور که نخستین پورشه سوار فوتبال ایران به شمار می رفت نخستین مازراتی سوار هم به شمار می رود. او سال گذشته یک مازراتی به قیمت یک میلیارد و سیصد میلیون تومان خرید. البته دایی به غیر این مازراتی، یک بنز، یک لکسوس و یک پورشه هم دارد.

امیر قلعه نویی دیگر مازراتی سوار

عصر بنز سواری سرمربی استقلال دیگر تمام شد و حالا او هم به جرگه کسانی پیوسته که اتومبیلش بالای یک میلیارد تومان قیمت دارد. قلعه نویی نیز سال گذشته یک مازراتی خرید که البته بیشتر پسرش هوتن از آن استفاده می کند. مازراتی امیر خان نیز یک میلیارد و دویست میلیون تومان ارزش دارد.

علی کریمی و بی ام دبلیو یک میلیارد تومانی

بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی همیشه بی ام دبلیو سوار است. همیشه آخرین مدل ترین نوع بی ام دبلیو را زیر پای علی کریمی ببینید. علی کریمی هم اکنون یک بی ام دبلیو آخرین سیستم سوار می شود که یک میلیارد تومان قیمت دارد. کریمی یک لکسوس یک میلیارد تومانی هم در پارکینگ خانه اش دارد.

پورشه کاین مهدی مهدوی کیا

مهدوی کیا پورشه سوار است البته از نوع کاین. کاین لوکس و آخرین سیستم مهدوی کیا بیش از یک میلیارد و صد میلیون تومان قیمت دارد. مهدوی کیا البته علاقه زیادی هم به اتومبیل بنز دارد و به غیر از کاین یک مرسدس بنز گران قیمت و شیک هم دارد.

فرهاد مجیدی و کلکسیون اتومبیل

مجیدی نیز اتومبیل های متعددی دارد اما مهم ترین و گران قیمت ترین اتومبیلش یک لامبورگینی است که البته در دوبی صاحب آن است. این اتومبیل کاپیتان سابق استقلال بیش از یک میلیارد و دویست میلیون تومان می ارزد.

نکونام جدیدترین میلیارد سوار

کاپیتان کنونی تیم ملی فوتبال ایران جدیدترین چهره ای در فوتبال ایران است که اتومبیلی با قیمت بالای یک میلیارد تومان سوار می شود. نکونام یک پورشه پانارامای یک میلیارد و سیصد میلیون تومانی دارد.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: