مشاهده مطالب

[اتوموبیل ستاره های سینما]

ستاره ها و چهره های معروف دنیا هر نوع تفریحی در اختیار دارند، آنها خانه های بزرگ می خرند، به بهترین و رویایی ترین تعطیلات می روند و سریع ترین و لوکس ترین اتومبیل ها را می خرند. آیا تابحال به این فکر کرده اید که اگر شما ستاره بودید چه اتومبیلی می خریدید؟ از استون مارتین های کلاسیک گرفته تا تسلاهای پیشرفته، خودروهای لوکس زیادی وجود دارد که می توانید از میان آنها یکی را انتخاب کنید. 

در زیر خودروهایی که ستاره های مشهور دنیا عاشقشان هستند را معرفی کرده ایم.

1. کیم کارداشیان


معدود ستاره هایی هستند که به اندازه کیم کارداشیان ذهنشان درگیر بیزنس باشد. در واقع همسر جدید کانیه وست بیشتر بخاطر دارایی های شخصی چشمگیرش مشهور است.  این چهره هالیوودی با اتومبیل های لوکسی همچون این فراری 458 ایتالیا می گردد. 


2. بریتنی اسپیرز


بریتنی هم از ستاره هایی است که استطاعت مالی خرید هر اتومبیلی که دلش بخواهد را دارد. اگر از خودتان می پرسید خودروی ملکه پاپ چیست، باید بگوییم یکی از خودروهای لوکس این خواننده که خودرو محبوبش نیز هست، مازراتی گرن توریسمو است. 


3. لیندزی لوهان


فکر می کنید لیندزی گواهینامه داشته باشد؟ ما هم شک داریم، ولی امیدواریم که داشته باشد، زیرا او عاشق اتومبیل های لوکس و گران قیمت است و چندین مدل از آنها را دارد. البته او بیشتر با پورشه 911 کابریوله اش در لوس آنجلس دیده می شود. 


4. ادی مورفی


چه کسی می دانست که ادی مورفی طرفدار سرسخت هیجان و سرعت باشد؟ این ستاره فیلم های کمدی عاشق مرسدس SLS خود است که درهای پروانه ای جالبی دارد. 


5. اشتون کوچر


اشتون کوچر یکی از بهترین خودروها را در میان ستاره ها دارد. او عاشق فراری کالیفرنیای قرمزش است. 


6. زک افرون


ستاره فیلم های سینمایی High School Musical دیگر روزهای نوجوانی و بازی در کانال دیزنی را پشت سر گذاشته است. او ثابت کرده که حالا می تواند بازیگر مهم و توانمندی باشد و البته خودش را با سبک و استایل ستاره های هالیوودی منطبق کرده و برای خودش یک آئودی S5 لوکس خریده است. البته این خودرو کمی برای یک ستاره هالیوودی کم است، ولی ما عاشقش هستیم. 


7. لوداکریس


لوداکریس هم عاشق اتومبیل های لوکس و گران قیمت است. این رپر و هنرپیشه هالیوودی در سری فیلم های سریع و آتشی بازی کرد و شانس این را داشت که چند تا از بهترین و دیوانه کننده ترین اتومبیل های روی کره زمین را براند. البته او خودش یک فراری 458 دارد که لذت سرعت بالا را با آن تست می کند.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: