سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
مرگ دردناک سرنشینان پراید در تصادف با کامیون

مرگ دردناک سرنشینان پراید در تصادف با کامیون

 مرگ دردناک سرنشینان پراید در تصادف با کامیون

به گزارش سایپا سرچ  ساعت 20 شب گذشته (دوشنبه) یک دستگاه خودرو پراید با یک دستگاه کامیون در انتهای بلوار سقز - بوکان برخورد کرد که در این حادثه دلخراش رانندگی 4 نفر کشته و مجروح شدند.

به گفته رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان سقز، نیروهای امدادی این مرکز به موقع در صحنه تصادف حاضر شدند و اقدام به انجام وظیفه کردند.

سلیمان خضری افزود: در این تصادف دلخراش رانندگی 3 نفر از سرنشینان خودرو پراید بشدت مصدوم شدند که برای مداوا به بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان سقز انتقال داده شدند و راننده خودرو پراید هم به صورت سطحی مجروح شده بود.

سرپرستار بیمارستان تامین اجتماعی سقز هم گفت: یکی از مجروحان به نام «رحیم افلاطونی» قبل از رسیدن به بیمارستان فوت شده بود و یکی دیگر از مجروحین تصادف به نام «گلنار اقبالی» پس از عملیات احیاء، به علت خونریزی مغزی در ساعت 23 و سی دقیقه فوت کرد.

خالد امین بیگی افزود: دیگر مجروح به نام «آرزو خادمی» که دچار شکستگی ران شده بود برای انجام مداوا به بیمارستان امام خمینی انتقال داده شد.

رضا گیلاسی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز هم اظهار داشت: پس از وقوع تصادف بلافاصله نیروهای امدادی آتش نشانی سقز در محل حاضر و اقدام به امدادرسانی کردند.

صدفی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان سقز هم گفت: علت این تصادف در حال حاضر در دست بررسی است.

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید