سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
فروش فوری محصولات ایران خودرو دی‌ماه 93 - تحویل 20 روز

فروش فوری محصولات ایران خودرو دی‌ماه 93 - تحویل 20 روز

فروش فوری محصولات ایران خودرو دی‌ماه 93 - تحویل 20 روز

فروش فوری محصولات ایران خودرو دی‌ماه 93 - تحویل 20 روز

 بدینوسیله به اطلاع کلیه نمایندگان محترم می رساند ، پیرو استقبال از بخشنامه فروش فوري 5 روزه ( به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم و آغاز هفته وحدت) با توجه به تکمیل ظرفیت ، طرح فروش فوري دي ماه با موعد تحویل 20 روزه به شرح جدول پیوست از روز شنبه مورخ 93/10/20 تا پایان ماه جاري و یا تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می گردد.

شرایط و توضیحات بخشنامه :

1- در این بخشنامه مشتریان حقوقی مجاز به ثبت نام می باشند.

در صورتی که اشخاص حقوقی اقدام به ثبت نام نمایند لازم است مقررات و موارد ذیل را ( مطابق بخشنامه 1506) علاوه بر کلیه شرایط فوق اجرا نمایند:

· مطابق بخشنامه 1468، فروش خودرو به سازمانهاي دولتی باید تابع ضوابط و مقررات دولتی باشد و بدون مجوز کمیسیون ماده دو از ادارات کل امور اقتصاد و دارایی ، ثبت نام مجاز نیست.
· فروش خودرو با پلاك شخصی به سازمانها و شرکت هاي دولتی مجاز نیست.
· ارائه کپی برابر با اصل آخرین روزنامه رسمی و آگهی تاسیس به نمایندگی مجاز الزامی است.
· ارائه معرفی نامه جهت معرفی نماینده خریدار براي انجام مراحل ثبت نام و شماره گذاري الزامی است. بدیهی است معرفی نامه می بایست در سربرگ شرکت متقاضی به همراه امضاء و مهر مجاز خریدار باشد.

2- در صورتیکه مشتري داراي پلاك فکی می باشد، زمان ساخت پلاك به زمان موعد تحویل افزوده خواهد شد.

3- در این بخشنامه امکان انتخاب کارت طلائی یک ستاره اختیاري با امتیاز 25% تخفیف جهت خودروهاي خانواده وانت، پژو 206 و پژو 405 فراهم شده است. لذا مشتریان محترم در صورت تمایل به دریافت کارت طلائی، لازم است حین انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

4- در این بخشنامه امکان انتخاب دستگاه مالتی رهیاب به صورت آپشن (اختیاري) امکان پذیر خواهد بود. لذا مشتریان محترم در صورت تمایل به دریافت این دستگاه، لازم است حین انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

5- در این بخشنامه در حین ثبت نام، امکان انتخاب رنگ هاي متنوع براي خودروهاي این بخشنامه فراهم می باشد و پس از ثبت نام امکان تغییر رنگ وجود نخواهد داشت

6- شرکت ایرانخودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت ، نسبت به قطع ثبت نام اقدام کند .

7- امکان انتخاب شرکت بیمه گر در زمان ثبت نام وجود دارد.

8- در این بخشنامه، تنظیم صلح نامه قابل اجرا نیست.

9- در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادها 18 درصد سالیانه ( یک ونیم درصد ماهیانه )، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواهد بود.

10- پس از انعقاد قرارداد، مشتري به هیچ عنوان حق انصراف ندارد.

11-هر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی ، مالیات و ...) و همچنین تغییرات قیمتی ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهاي قانون گذارتا قبل ازصدور فاکتور بر عهده مشتري خواهدبود.

12- ثبت نام اینترنتی از طریق وب سایت های ثبت نام ایران خودرو قابل انجام می باشد.

13- نمایندگان محترم هنگام ثبت نام از مشتریان حتما موارد عنوان شده در بخشنامه 2968 ( مدارك مورد نیاز جهت احراز سکونت ) را مد نظر قرار داده و بر اساس آن اقدام نمایند.

14- تهیه رونوشت از صفحه اول شناسنامه و کارت ملی مشتري کفایت می کند و چنانچه شناسنامه داراي توضیحات بود، رونوشت از آن صفحه نیز لازم می باشد.

15-ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداري محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبت نام الزامی است.

16-در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتري، به هیچ عنوان امکان اصلاح وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاك با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارك خودرو، به عهده مشتري خواهد بود.

17-در صورت ارائه اطلاعات نادرست آدرس توسط مشتري، شرکت حق دارد بطور یکطرفه قرارداد را فسخ نماید .

18- مبالغ ارائه شده بر اساس دستورالعمل ابلاغی شوراي ملی رقابت می باشد. 

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 93/10/20 می باشد


جدول طرح فروش فوري ویژه ثبت نام از طریق سیستم فروش نمایندگیها با موعد تحویل 20 روزه دي 93

با توجه به وجود ظرفیت محدود در برخی از نمایندگی ها و درراستاي فروش خودروهاي امانی ، ثبت نام خودروهاي ذیل صرفاً توسط نمایندگی هاي مجاز و از طریق سیستم سیتریکس قابل انجام می باشد .

 

جدول طرح فروش فوري ویژه ثبت نام از طریق اینترنت با موعد تحویل 20 روزه دي 93

 

 

 

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید