سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
آغاز فروش بلیت قطارهای رجاء برای بهمن و اسفند‌ماه

آغاز فروش بلیت قطارهای رجاء برای بهمن و اسفند‌ماه

آغاز فروش بلیت قطارهای رجاء برای بهمن و اسفند‌ماه

به گزارش سایپا سرچ  فروش بلیت قطارهای مسافری داخلی شرکت حمل و نقل ریلی رجاء، برای حدفاصل تاریخ‌های اول بهمن تا 24 اسفندماه سال 93 از ساعت 6 صبح روز سه‌شنبه 16 دی‌ماه‌ از طریق سامانه‌های اینترنتی و هم‌قطار‌ رجاء آغاز می‌شود.

طبق اعلام روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجاء متقاضیان سفر با قطار، با داشتن کد کاربری می‌توانند عملیات خرید خود را از طریق سایت فروش اینترنتی رجاء به نشانی http://ticket.raja.ir  و سامانه «‌هم‌قطار» (فروش موبایلی بلیت قطار) انجام دهند. علاقه‌مندان به خرید از طریق سامانه «هم‌قطار»، می‌توانند برای دریافت نرم‌افزار خرید به سایت رجاء مراجعه کرده یا از طریق USSD اپراتورهای همراه اول با وارد کردن کد #797*720* و اپراتورهای رایتل و ایرانسل با وارد کردن کد #797* اقدام به خرید کنند.

در فروش اینترنتی بلیت قطار و سامانه«هم‌قطار»، علاوه بر این که امکان پرداخت از طریق همه کارت‌های عضو شبکه شتاب با داشتن رمز دوم امکان پذیر است، شرایط لازم نیز برای گرفتن پرینت در همان لحظه و هر مکان وجود دارد و نیازی به مراجعه به دفاتر فروش بلیت قطار قبل یا بعد از آن نیست.

براساس این خبر فروش بلیت قطارهای مسافری از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش برای بازه زمانی فوق، از ساعت 8:30 صبح روز سه‌شنبه 16 دی ماه آغاز می‌شود. ‌عملیات فروش بلیت قطارهای بین‌المللی (ترکیه) نیز از ساعت 12 ظهر همین روز، از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش سراسر کشور انجام می‌شود.

مسافران بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند و از اصلاح آن اطمینان حاصل کنند. بلیت‌های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی می‌شوند و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مسافران برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجاء اعم از‌ نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و از این قبیل می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با تلفن‌های 1539 (‌از تهران‌) و 55651415-021 ( از شهرستان‌ها ) تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی‌ www.raja.ir مراجعه کنند.

‌شماره پیامک 3000139 شرکت رجاء نیز آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است.

 

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید