سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
نمایشگاه اتومبیل عجیب در سنگاپور +تصاویر

نمایشگاه اتومبیل عجیب در سنگاپور +تصاویر

 نمایشگاه اتومبیل عجیب در سنگاپور ,تصاویر

شاید فکر کنید دستگاه‌های فروش خودکار فقط برای فروش تنقلات و نوشیدنی کاربرد دارند، اما جالب است بدانید که شرکت اتوبان موتورز سنگاپور از دسامبر گذشته یک نمایشگاه اتومبیل‌های لوکس را بشکل یک دستگاه فروش خودکار طراحی و اجرا کرده است.

گری هنگ از شرکت اتوبان موتورز، مدیر عجیب و غریب ترین نمایشگاه اتومبیل دنیا، درباره این ایده می‌گوید: "ما به ذخیره‌سازی بسیاری از اتومبیل‌های لوکس برای پاسخ به درخواست مشتریان نیاز داریم، در همین حال به خلاقیت و نوآوری نیز محتاج هستیم."

قیمت بالای زمین در کشور سنگاپور، دلیل خوبی برای احداث چنین طرحی با ظرفیت پارک 60 اتومبیل بشمار می‌آید، اما باید در نظر داشت که پیش از این نیز در سن آنتونیو، تگزاس از کشور ایالات متحده آمریکا نمایشگاهی مشابه با ظرفیت پارک 30 اتومبیل احداث شده است.

مشتریان در دفتر این نمایشگاه واقع در طبقه همکف این ساختمان می‌توانند اتومبیل مورد نظر خود را از میان برند های لوکس و تجملی بنتلی، لامبورگینی، فراری ، مورگان، مرسدس بنز و ... با صفحه نمایش‌های تعبیه شده مشاهده و انتخاب نماید؛ سپس خودروی انتخاب شده بوسیله آسانسور تمام اتوماتیک با ساختار استخوان ماهی به سطح زمین منتقل می‌گردد.

 

 

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید