سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
بی ام و 730 با امکاناتی لوکس وارد بازار ایران شد + قیمت

بی ام و 730 با امکاناتی لوکس وارد بازار ایران شد + قیمت

بی ام و 730 با امکاناتی لوکس وارد بازار ایران شد , قیمت

خودرویی که اگرچه موتوری پر قدرت در سینه ندارد اما حرف های زیادی برای گفتن آن هم در زمینه امکانات ایمنی و به خصوص رفاهی دارد.

این خودرو در بازارهای جهانی با موتورهای متنوعی به بازار عرضه می شود اما به دلیل محدویت های واردات برای حجم موتور این خودرو با موتور 2.0 لیتری اما با توان 258 اسب بخار قدرت و 400 نیوتن متر گشتاور روانه بازار ایران شده و به دلیل سبك شدن وزن بدنه مشكلی برای خودرو نیست و می توان گفت این خودرو مورد توجه علاقه مندان به سرعت قرار خواهد گرفت.

خودرویی 1800 کیلویی که اتاقی بزرگ داشته و در ردیف مرسدس بنز S کلاس قرار میگیرد و همه چیز را برای لذت بردن از یک سواری دلپذیر مهیا می‌کند.

این دست خودروها بیشتر برای افرادی مناسب است که علاقه دارند بر روی صندلی عقب بنشینند و از امکانات رفاهی داخل ماشین لذت برده و از هیاهوی خیابان ها نیز دور باشند. سری 7 در خود همه چیز را جای داده هر آنچه که یک سرنشین از یک خودروی لوکس می خواهد:

چرم nappa، سر دنده سرامیک، آمپر دیجیتال 3 حالته، رادار کامل ، رینگ 20 ، هداپ ، سیستم صوتی Harman kardon، ماساژور 4 صندلی، سرد کن و گرمکن 4 صندلی، کنسول عقب (در مدل 5 نفره)، سقف جیر، صندلی های ردیف عقب برقی، چراغ جلو لیزر، سقف پاناروما ، مانیتور پشت، دوربین 360، اتولایت، دیلایت، کروز هوشمند، ریموت پارکینگ، تنظیم ارتفاع، اتوپارک، حرکت کردن خودرو با استفاده از ریموت برای خروج از پارکینگ و ...

 

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید