سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
خودروهایی که در سال 93 به خیابانهای ایران آمدند

خودروهایی که در سال 93 به خیابانهای ایران آمدند

خودروهایی که در سال 93 به خیابانهای ایران آمدند

دنا، آریسان، سراتو، تیبا هاچ‌بک، EADO، CS35، وانت پراید، S5، ام‌وی‌ام 550، ام‌وی‌ام X33 اتوماتیک، ام‌وی‌ام 315 جدید و آسا (B50F) از جمله خودروهای جدید عرضه شده در سال گذشته بودند.

ایران خودرو در سه ماهه سوم سال گذشته عرضه دنا را آغاز کرد. قیمت‌گذاری این خودرو مدتی به محل مناقشه ایران خودرو و شورای رقابت تبدیل و در نهایت قیمت آن 42 میلیون تومان تعیین شد. این خودرو به قیمت حدود 50 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

آریسان نیز وانت جدید ایران خودرو است که از هفته سوم اسفند ماه سال گذشته تولید آن آغاز شد. آریسان با قیمتی کمتر از 25 میلیون تومان عرضه می‌شود. این خودرو جایگزین پیکان وانت شده است.

سراتو نیز محصولی از شرکت کره‌ای کیاموتورز است که در گروه خودروسازی سایپا مونتاژ شده و در نیمه دوم سال گذشته عرضه آن آغاز شد. این خودرو در مدل دنده دستی به قیمت حدود 75 میلیون تومان و مدل دنده اتوماتیک به قیمت حدود 93 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

تیبا هاچ‌بک نیز دیگر محصول جدید سایپا بود که از اوایل سال 1393 عرضه آن آغاز شد. این خودرو مدل بدون صندوق خودروی تیبا است و به قیمت حدود 27 میلیون و 500 هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.

EADO نیز سواری چینی است که در یکی از شرکتهای زیرمجموعه سایپا تولید شده و در سال گذشته به قیمت حدود 80 میلیون تومان عرضه ‌شد. CS35 نیز دیگر سواری چینی است که سایپا با قیمت 84 میلیون تومان عرضه کرده است.

وانت پراید وانت تولیدی سایپا است که بر روی پلت‌فرم پراید در گروه خودروسازی سایپا طراحی و تولید شده و از اوایل سال گذشته عرضه آن آغاز شد. قیمت این وانت حدود 16 میلیون و 700 هزار تومان است.

شرکت کرمان خودرو نیز سال 1393 خودروی شاسی بلند S5 را عرضه کرد. گیربکس این خودرو دستی بوده و با قیمت 74 میلیون تومان عرضه می‌شود.

شرکت مدیران خودرو نیز سال گذشته سه خودروی جدید را عرضه کرد. ام‌وی‌ام 550 اتوماتیک، ام‌وی‌ام X33 اتوماتیک و ام‌وی‌ام 315 جدید، خودروهای جدیدی بودند که سال 1393 شرکت مدیران خودرو وارد بازار کرد.

ام‌وی‌ام 550 اتوماتیک با قیمت حدود 57 میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود. قیمت ام‌وی‌ام X33 اتوماتیک 73 میلیون تومان بوده و ام‌وی‌ام 315 جدید با قیمت 40 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

شرکت خودروسازی بهمن نیز سال گذشته سواری آسا (B50F) را عرضه کرد. این سواری چینی که در بهمن موتور مونتاژ می‌شود به قیمت حدود 73 میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود.

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید