سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
آغاز اولین مرحله فروش بلیت قطار از فردا

آغاز اولین مرحله فروش بلیت قطار از فردا

 آغاز اولین مرحله فروش بلیت قطار از فردا

به گزارش سایپا سرچ   روابط عمومی رجا با اعلام نحوه عرضه بلیت به صورت اینترنتی، سامانه هم قطار و فروش تلفنی در روش غیرحضوری خرید بلیت قطار اعلام کرد: متقاضیان سفر با قطار میتوانند عملیات خرید خود را از طریق سایت فروش اینترنتی رجا با آدرس http://ticket.raja.ir، سامانه هم قطار (فروش موبایلی بلیت قطار) و فروش تلفنی از طریق سامانه 1539 انجام دهند.

علاقه مندان به خرید از طریق سامانه «هم قطار»، می توانند برای دریافت نرم افزار خرید به سایت رجا مراجعه کرده یا از طریق USSD ، اپراتورهای همراه اول با وارد کردن کد #۷۹۷*۷۲۰* و اپراتورهای رایتل و ایرانسل با وارد کردن کد #۷۹۷* اقدام به خرید کنند.

در فروش های اینترنتی، تلفنی و سامانه ی «هم قطار»، علاوه بر این که امکان پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شبکه شتاب با داشتن رمز دوم امکان پذیر است، شرایط لازم نیز برای گرفتن پرینت در همان لحظه و هر مکان وجود دارد و نیازی به مراجعه به دفاتر فروش بلیت قطار قبل یا بعد از آن نیست.

براساس این خبر فروش بلیت قطارهای مسافری از طریق نمایندگی های مجاز فروش برای بازه زمانی فوق، از ساعت ۸:۳۰ روز یک شنبه ۹ فروردین ماه آغاز می شود.

عملیات فروش بلیت قطارهای بین المللی (ترکیه) نیز از ساعت ۱۲ ظهر همین روز، از طریق نمایندگی های مجاز فروش سراسر کشور انجام می شود.

رجا از هم وطنان درخواست کرد: بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند و از اصلاح آن اطیمنان حاصل کنند.

بلیت های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این گونه بلیت ها، مسافر بدون بلیت تلقی می شوند و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

روابط عمومی رجا در خصوص وضعیت موجودی بلیت قطارهای این شرکت در ادامه سفرهای نوروزی اضافه کرد: بلیت قطارهای رجا در مسیرها و قطارهای مختلف کماکان موجود بوده و علاقه مندان به سفر با قطار می توانند با برنامه ریزی مناسب از این وسیله نقلیه ایمن استفاده کنند.

هم وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا اعم از: نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن های ۱۵۳۹ ( از تهران ) و ۵۵۶۵۱۴۱۵-۰۲۱ ( از شهرستان ها ) تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است.

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید