سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
صادرات 1 میلیارد دلاری سایپا از پراید

صادرات 1 میلیارد دلاری سایپا از پراید

 صادرات 1 میلیارد دلاری سایپا از پراید

 گروه خودروسازی سایپا موفق شده بر اساس برنامه استراتژیک خود بیش از یک میلیارد دلار، از صادرات محصول پراید( گروه ایکس 100)  به بازارهای هدف درآمد کسب نماید.

بر اساس این گزارش گروه خودروسازی سایپا با تکیه بر مزیت های رقابتی محصولات خود از جمله قیمت اقتصادی، مصرف پائین سوخت، شبکه گسترده خدمات پس از فروش و قیمت رقابتی قطعات یدکی، توانسته در بازارهای مختلف حضور یابد و با ارائه مناسب محصولات و خدمات و جلب نظر مشتریان، سهم قابل توجهی از بازارهای صادراتی را به خود اختصاص دهد.

کسب استانداردهای جهانی و بین المللی و سبد متنوع محصولات از دیگر عواملی است که گروه خودروسازی سایپا را در حفظ و توسعه بازارهای صادراتی و دستیابی به فروش 1 میلیارد دلاری محصول پراید یاری نموده است.

این گزارش می افزاید: بیش از نیمی از صادرات خودرو پراید به کشور عراق صورت گرفته که نشانگر محبوبیت و علاقمندی مردم این کشور به این خودرو در کشور عراق است. این درحالی است که میزان این صادرات به سایر بازارها نیز در حال افزایش می باشد.

گروه خودروسازی سایپا برای افزایش صادرات محصولات خود در سال های آینده براساس ورود محصولات جدید ساینا و پلت فرم SP100 به سبد محصولات صادراتی در حال برنامه ریزی است.

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید