سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
سوزوکی ویتارا شماره‌گذاری نمی‌شود

سوزوکی ویتارا شماره‌گذاری نمی‌شود

سوزوکی ویتارا شماره‌گذاری نمی‌شود

20 روزی است که شماره گذاری گراندویتارا متوقف شده و نمایندگی های ایران خودرو هم پاسخی به خریداران این خودرو نمی دهند و همین امر مردم را سرگردان و بلاتکلیف کرده است.

این روزها دردسرهای مردم در خرید خودرو به محصولات خارجی هم سرایت کرده  به نحوی که خریداران با وجود پرداخت پول در تحویل خودروهای خود با مشکل مواجه هستند. به عنوان نمونه حدود 20 روزی است که شماره گذاری گراند ویتارا  انجام نمی‌شود و همین امر خریدارن را در تحویل خودروهای خود سرگردان و بلاتکلیف کرده است.

گفته می‌شود مصرف بالای بنزین این خودرو و عدم رعایت استانداردهای زیست محیطی از جمله عوامل مهم عدم شماره گذاری گراندویتارا است. در این شرایط نمایندگی‌های ایران خودرو هم پاسخی برای عدم تحویل این خودروها به متقاضیان نداشته و امروز و فردا می‌کنند. جالب اینکه اخیراً ایران خودرو علی‌رغم شماره گذاری نشدن گراندویتارا در اطلاعیه ای پیش فروش این محصول را آغاز کرده است.

یکی از کاربران نیز در گزارشی ارسالی می‌نویسد: خودرو هایما S7 نیز بالای 25 روز است شماره گذاری نمی‌شود و مشتریانی که نیمه دوم شهریورماه خودرو را از نمایندگی ها تحویل گرفتهاند هنوز خودرو آنها پلاک نشده که اینجانب نیز از 16 شهریور تاکنون خودرو را تحویل گرفته‌ام که تا امروز هم مشکل حل نشده است.

 

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید