سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
هم اکنون فرمانده پلیس راه ویژه شرق تهران خبر داد

هم اکنون فرمانده پلیس راه ویژه شرق تهران خبر داد

هم اکنون فرمانده پلیس راه ویژه شرق تهران خبر داد

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: بار بازگشت مسافران به سمت تهران سنگین است و رانندگان از عجله و شتاب هنگام رانندگی پرهیز کنند.
 
سیاوش محبی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز و فیروزکوه اظهار داشت: ترافیک در محورهای هراز و فیروزکوه به سمت تهران سنگین بوده و تردد خودروها به‌کندی در جریان است.

وی گفت: برای تردد روان خودروها از ساعت 15 امروز محور هراز از رودهن به سمت آب‌اسک مسدود شده است و از ورود خودروها به این جاده جلوگیری به عمل می‌آید.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: با انسداد این محور، تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه درآمده است و این یک‌سویه بودن تا ساعت یک بامداد فردا ادامه خواهد داشت.

محبی ادامه داد: تاکنون حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده و مسافران بدون مشکل در حال عبور از جاده‌ها هستند.

وی اضافه کرد: مسافران برای بازگشت از سفر مانند رفت زمان‌بندی نکنند؛ زیرا هنگام آغاز تعطیلات ترافیک سنگینی را در محورها شاهد هستیم.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اظهار کرد: مسافران با مدیریت زمان سفر، بازگشت خود را به ساعات آخر تعطیلات موکول نکنند و در صورت مواجهه با ترافیک با صبر و شکیبایی رانندگی کنند.

محبی با بیان اینکه زمان سفر نیز جزئی از مسافرت است، گفت: رانندگان از سرعت، سبقت و حرکات مارپیچ پرهیز کنند و با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم‌وطنان رقم بزنند.

 

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید