سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
5 هزار موتورسیکلت برقی ایرانی در اصفهان به فروش می‌رسد

5 هزار موتورسیکلت برقی ایرانی در اصفهان به فروش می‌رسد

5 هزار موتورسیکلت برقی ایرانی در اصفهان به فروش می‌رسد

رئیس مرکز طرح‌های کلان ملی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از فروش موتورسیکلت های برقی در اصفهان که توسط محققان در شرکت های دانش بنیان ساخته شده است، خبر داد.

پیمان صالحی، در گفتگو با مهر  در خصوص یکی از طرح های کلان معاونت علمی و فناوری تحت عنوان « به تولید رساندن موتور سیکلت برقی » اظهار داشت: این طرح با همکاری  بین سازمانی در حال انجام است و شرکت های دانش بنیان و شهرداری اصفهان با پشتیبانی معاونت علمی، در صدد هستند که موتورسیکلت های برقی تولید داخل را در سطح این شهر به حرکت در بیاورند.

وی با بیان اینکه در قالب این طرح قرار است تعدادی موتور سیکلت برقی توسط شرکت دانش بنیان ساخته شود، گفت: شهرداری اصفهان تعهد کرده که ایستگاههای مجانی برای شارژ این موتورها تا ۳ سال تامین کند.

وی افزود:پیش بینی شده که در ۵۰ نقطه  از شهر اصفهان ایستگاه های شارژ موتور برقی  ایجاد شود.

صالحی با بیان اینکه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ساخت موتورها توسط شرکت ها حمایت کرده است، گفت: در این طرح ۵ هزار موتور سیکلت برقی به تدریج ساخته و در اصفهان به فروش می رسد.

مدیر مرکز طرح کلان ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: چون شهرداری اصفهان استقبال شایسته ای از اجرای این طرح بعمل آورده و تسهیلات خوبی برای تولید و فروش آن اختصاص داد، این طرح در این استان اجرایی می شود.

وی اظهار داشت: طبق قرارداد، تا پایان سال آینده شرکت دانش بنیان تولید کننده موتورسیکلت های برقی نمونه های تجاری را تحویل خواهد داد.

 

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید