سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
معرفی بهترین کراس‌اوورهای کوچک زیر 60 میلیون تومان

معرفی بهترین کراس‌اوورهای کوچک زیر 60 میلیون تومان

معرفی بهترین کراس‌اوورهای کوچک زیر 60 میلیون تومان

کراس‌اوور کوچک (Compact Crossover) خودرویی است که فضا و بدنه یک کراس‌اوور را در اختیار دارد، در حالی که کاملا از پلتفرم یک خودروی سواری بهره می‌برد. در حال حاضر کراس‌اوورهای کوچک بر بخشی از بازار خودرو که در اختیار شاسی بلندها بوده، چیره شده و به خودروی همه کاره بسیاری از خانواده ها به ویژه در آمریکا تبدیل شده اند.

مقایسه امروز ما شامل 5 خودروی ساندرو استپ وی اتوماتیک، دانگ فنگ اچ سی کراس اتوماتیک، ام وی ام ایکس 22 دنده ای، جامپر دی 60 دنده ای و لیفان ایکس 50 اتوماتیک می باشد.

لیفان ایکس 50 اتوماتیک:

ایکس 50 قدیمی ترین عضو گروه در بازار ایران است. در بخش طراحی داخلی خوب عمل کرده اما در بخش طراحی خارجی نه. ایکس 50 کم مصرف ترین عضو گروه است و دارای امکاناتی نظیر: سنسور پارک عقب - کامپیوتر مصرف سوخت – شیشه ها و آیینه های جانبی برقی – سانروف – دی لایت – سنسور پارک عقب - فرمان برقی و ترمز ABS+EBD می باشد.

 

نکات مثبت: کم مصرف ترین عضو گروه – فرمان نرم – گیربکس اتوماتیک

نکات منفی : فاصله کم کف خودرو تا زمین – قیمت بالا

 

ام وی ام ایکس 22:

محصول جدید مدیران خودرو که گرانترین عضو گروه نیز می باشد. این خودرو شباهت هایی با ام وی ام 315 دارد و از نظر رانندگی شبیه به آن است. فاصله کف خودرو تا زمین مناسب است و نفوذ صدا به داخل کابین نیز در حد سایر رقبایش می باشد. نقطه قوت ایکس22 طراحی داخلی و امکانات رفاهی آن است ازجمله آپشن های ایکس 22 میتوان به موارد زیر اشاره کرد: کروز کنترل سیستم میرورلینک (اشتراک محتویات موبایل با صفحه نمایش خودرو) - صفحه نمایش 8 اینچی به همراه مکالمه تلفنی و جی پی اس -  سانروف – ترمز ABS+EBA – دو عدد ایربگ – کولر اتوماتیک – کامپیوتر مصرف سوخت – سنسورپارک عقب

نکات مثبت: وجود سانروف و کروزکنترل و سیستم میرورلینک و کولر اتوماتیک – طراحی داخلی بهتر از رقبا

نکات منفی: قیمت بالا- کشش ضعیف موتور خودرو – گیربکس دنده ای

 

جامپر D60: