سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
داچیا ساندرو، ارزان‌ترین خودروی اروپا

داچیا ساندرو، ارزان‌ترین خودروی اروپا

داچیا ساندرو، ارزان‌ترین خودروی اروپا

در سال 1999، رنو شرکت داچیا را خریداری کرد و 13 سال بعد، آن‌ها با مجموعه‌ای از مدل‌هایواقعاً ارزان دوباره به بازار خودروی بریتانیا بازگشتند.

یکی از آن‌ها مدل ساندرو می‌باشد که ارزان‌ترین خودروی اروپا شناخته شده است، خودرویی که می‌توان آن را به قیمت 5995 پوند خریداری کرد. با این میزان پول، مشتری‌ها مواردی مانند سانروف، سیستم تهویه یا یک سیستم صوتی استریو در خودروی خود دریافت نمی‌کنند، و باید بی خیال سیستم قفل مرکزی و پنجره‌های برقی نیز بشوند.

اگر انتظارات شما بسیار کم است، کابین این خودروی هاچ بک شما را راضی نگاه خواهد داشت. این خودرو علیرغم قیمت کمی که دارد، چند ایربگ برای سرنشینان جلو و عقب آن روی خودرو نصب شده تا هنگام وقوع تصادف، امنیت سرنشینان تضمین شود.

وب سایت دنده پنج مدل پایه داچیا ساندرو را برای تست به یک سفر 1000 کیلومتری از شهر کاله به کورچول که یکی از مکان‌های مهم برای دوست داران اسکی در رشته کوه‌های آلپ فرانسه می‌باشد برده است. این تست می‌تواند پاسخ خوبی برای این سؤال باشد که آیا عاقلانه است 6000 پوند برای کرایه یک شب اتاقی در هتلی بسیار لوکس بپردازیم یا این خودروی ساخت کشور رومانی را خریداری نماییم. شما چه تصمیمی در این مورد می‌گیرید؟

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید