سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
مرسدس میباخ S600 مدل 2016 به ایران رسید + قیمت

مرسدس میباخ S600 مدل 2016 به ایران رسید + قیمت

مرسدس میباخ S600 مدل 2016 به ایران رسید , قیمت

قسمت جلوی این خودرو شبیه به کلاس S استاندارد و دارای جلوپنجره ای بازطراحی شده است. چراغ های جلوی LED و لامپ های دید در روز روشنایی خوبی را در جلوی این خودرو ایجاد می کنند.

این خودرو در مقایسه با کلاس S دارای فاصله بیش تری بین دو محور است. یک نشان میباخ روی ستون C این خودرو و در صندوق عقب این خودرو خاص بودن آن را به رخ می کشد. فاصله بیش تر بین دو محور این خودرو باعث افزایش فضای داخلی شده است. کابین درجه یک این خودرو دارای دو صندلی مستقل است که قابلیت خمیدگی 43.5 درجه ای دارند.

این صندلی های ماساژور دارای تهویه هوا، گرم کن و روکش چرم ناپا هستند. دسته های صندلی این خودرو قابلیت گرم شدن دارند. در داخل S600 ویژگی های رفاهی و سرگرمی متعددی تعبیه شده است. روکش چوبی دست ساز با ساعت آنالوگ طراحی IWC با انحصار این خودرو افزوده است. یک سیستم صوتی سه بعدی 1540 وات Burmester نیز در این خودرو تعبیه شده است. پخش موسیقی با کیفیت در داخل این خودرو از طریق سیستم سرگرمی با 24 بلندگو امکان پذیر است.

زیر کاپوت سدان S600 یک موتور 6.0 لیتری V12 توربو با قدرت 530 اسب بخار و گشتاور 830 نیوتون متر تعبیه شده است. این خودرو با مجوز تردد 6 ماهه و قابل تمدید تا یک سال به صورت گذرموقت با قیمت 950 میلیون تومان به فروش می رسد.

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید