سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
رونمایی از نگین شیراز

رونمایی از نگین شیراز

رونمایی از نگین شیراز  نگین خودرو > Home www.neginkhodro.com

به‌منظور گسترش شبکه فروش و تسهیل دسترسی و رفاه حال شهروندان استان فارس، به‌ویژه شهر شیراز، شعبه مرکزی نگین خودرو در استان فارس در ماه زیبای مهر آغاز به کار کرد.

پس از افتتاح شعبه مشهد در ماه تیر 1394, شعبه شیراز دومین شعبه این شرکت در خارج از شهر تهران است و با توجه به اهمیت استان فارس و تقاضای فراوان خودروهای رنو به‌ویژه در شهر شیراز، نماینده رسمی رنو در ایران اقدام به راه‌اندازی شعبه مرکزی خود در این استان کرد.

طبق اعلام واحد بازاریابی شرکت نگین خودرو همزمان با راه‌اندازی این شعبه در شهر شیراز شرایط فروش ویژه با زمان و تعداد محدودی برای شهروندان شهر زیبای شیراز پیش بینی شده است تا با تخفیف باور نکردنی در مدت زمان محدود بتوانند مالک این خودرو اصیل اروپایی شوند.

شعبه مرکزی نگین خودرو در استان فارس به آدرس: شیراز، بلوار فرهنگ شهر، بعد از خیابان 40 و با شماره تماس: 98-36306225-071 در ماه مهر راه‌اندازی شده است و هم‌اکنون آماده ارائه خدمات به مشتریان خوب شهر شیراز و استان فارس است.

این شعبه از روز شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 9 الی 22 و جمعه‌ها از ساعت 10 تا 17 آماده خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز شهر شیراز خواهد بود.

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید