سایپا سرچ | لحظه به لحظه با اخبار و قیمت روز خودرو
ترفند جالب برای فرار از پرداخت سود انصراف مرتب خودرو

ترفند جالب برای فرار از پرداخت سود انصراف مرتب خودرو

ترفند جالب برای فرار از پرداخت سود انصراف مرتب خودرو شرکت خودرو سازی مرتب www.morattab.ir

مرتب خودرو در حالی به مشتریان خودرو شاسی بلند جی ایکس5 پیشنهاد انصراف داده است که در فرم های مربوط به انصراف این شرکت نکات مبهمی برای مشتریان به وجود آمده است!

به گزارش پرشین خودرو، در شرایطی که طبق قرار داد مقرر شده بود این خودروها 110روزه تحویل مشتریان شود، اما با گذشت یک سال از زمان انعقاد قرارداد این شرکت به جای تحویل خودرو فرم انصراف از خرید خودرو را پیش روی مشتریان قرار داده است.

هر چند شرکت مرتب خودرو علت این تصمیم را ناتوانی در تحویل خودرو به مشتریان اعلام داشته، اما آنچه بیش از هر چیز در این قراردادهای جالب توجه به نظر می رسد این است که در فرم های انصراف رنگ، شماره شاسی، شماره موتور و مدل خودرو نیز گنجانده شده و مشتری می بایست این فرم ها را قبل از دریافت اصل پول و سود آن امضا کند. این در حالی است که این شرکت مدعی شده به دلیل وجود برخی از مشکلات نتوانسته است این خودروها را وارد کشور کند.

نکته دیگری که در این فراخوان انصراف از خرید برای مشتریان جالب توجه بوده این است که طبق قرارداد اولیه شرکت مرتب خودرو می بایست سود انصراف 22 درصد را محاسبه کند، اما در فرم های انصراف سود انصراف 12درصد برای مشتریان در نظر گرفته که این امر اعتراض آنان را در پی داشته است.

شرکت مرتب خودرو در حالی تلاش کرده است ابتکار عمل را در اختیار خود داشته باشد که فرم های انصراف را نیز بر روی برگه های معمولی در اختیار مشتریان قرار داده و از تحویل نسخه چاپ شده آن بر روی سربرگ شرکت امتناع کرده است.

 

 

محصولات پیشنهادی

دیدگاه خود را ارسال نمایید

یادداشت های روز

نظر سنجی

آیا خودرو ایرانی بخریم؟

ثبت نظر شما

پیوندها