مشاهده مطالب

کارت‌های بنزین حذف نمی‌شوند

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به کاهش حدود ۴۵۰ میلیون لیتری ذخیره بنزین ۴۰۰ تومانی کارت‌ها در طول یک ماه گذشته، اعلام کرد: برنامه‌ای برای حذف کارت‌های سوخت نداریم.

سید ناصر سجادی با اشاره به ادامه عرضه بنزین با کارت هوشمند سوخت با وجود آزادسازی قیمت ها، گفت: سامانه هوشمند سوخت پشتوانه مهمی برای فناوری اطلاعات کشور است و برای اجرای سامانه کارت سوخت سرمایه گذاری بالایی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اعلام اینکه به مردم توصیه می کنیم کارت سوخت خود را محفوظ نگه دارند، افزود: از این رو، هنگام سوخت گیری از کارت خود و فقط در موارد ضروری از کارت سوخت جایگاه استفاده کنند.

این مقام مسئول در خصوص موجودی بنزین ۷۰۰ ذخیره سازی شده در کارت های سوخت خودروهای شخصی و موتورسیکلت ها، اظهار کرد: تا پایان خرداد ماه امسال سهمیه بنزین ۷۰۰ تومانی کارت ها به یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون لیتر کاهش یافته است.

سجادی با بیان اینکه موجودی کارت های سوخت خودروها در ابتدای خرداد ماه و زمان آغاز طرح عرضه تک نرخی بنزین حدود دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون لیتر بود، افزود: سهمیه بنزین ۷۰۰ تومانی موجود در کارت سوخت های خودروهای شخصی و موتورسیکلت ها، تا پایان شهریور امسال محفوظ است و بعد از این مدت در سراسر کشور بنزین فقط به قیمت لیتری هزار تومان فروخته خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: از سهمیه موجود در کارت ها ۲۷۰ میلیون لیتر بنزین ۷۰۰ تومانی مربوط به کارت سوخت موتورسیکلت ها و بقیه مربوط به خودروهای شخصی است

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: