مشاهده مطالب

عدم استقبال مقامات از رونمایی خودرو های چینی در سایپا

به گزارش سایپا سرچ  مراسم آغاز تولید انبوه خودروهای شرکت برلیانس امروز در حالی برگزار شد که مقامات ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان پارلمان از این مراسم استقبال نکردند.
مراسم رونمایی و تولید خودروهای جدید در طی دو دهه گذشته همواره با حضور مقامات دولتی و پارلمانی برگزار می شود ولی در مراسم امروز هیچ مقام دولتی و یا پارلمانی حضور نیافت و مهمتر از این عدم حضور رییس هیات مدیره و دو تن از اعضای هیات مدیره در مراسم امروز بوده است.
منابع آگاه همچنین خبر دادند حسن عموزاده دیگر عضو هیات مدیره  نیز با اصرار و پیگیری شخص سعیدمدنی به دلیل موظف بودن در هیات مدیره و لاجرم حضور در شرکت در مراسم  حاضر شده است و حاضرین در مراسم گفتند در طی مراسم عموزاده با موبایل شخصی خود سرگرم بوده و علاقه ای به آنچه در مراسم می گذشت نشان نداده است.
این در حالی است که در مراسم رونمایی از خودروهای تجاری ولوو در روزهای گذشته از سوی شرکت سایپا دیزل، نوروززاده رییس هیات مدیره حضور فعالی داشت.
دیگر رویداد مهم مراسم امروز ترک مراسم از سوی سعید مدنی بوده که منابع آگاه از احضار وی  توسط نوروززاده مدیرعامل ایدرو و رییس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا در ارتباط با مزایده چهارم سرخابی ها  و مساله تحقیق تفحص مجلس خبر دادند. سعید مدنی پس از سخنرانی مراسم را ترک کرده ومجدد حوالی ظهر و در هنگام صرف ناهار  به جمع مهمانان ملحق شد.
عدم حضور مقامات ارشد وزارت صنعت، نمایندگان مجلس و نیز سه تن از اعضای هیات مدیره در مراسم امروز نکات ابهام انگیزی را در پی داشته است. منابع آگاه علت حضور نیافتن مقامات وزارت خانه را نگرانی آنها از واکنش های نمایندگان افکار عمومی می دانند و عدم دعوت احتمالی سایپا از نمایندگان مجلس را نیز در همین راستا ارزیابی می کنند.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: