مشاهده مطالب

چین با «زوتای» می آید + عکس

شرکت خودروسازی چینی «زوتای» یا به زبان اصلی چینی‌ها «زوتی» (Zotye) که از محصولات تولیدی آن در داخل کشور هم می‌توان به خودروی سدان Z300 یا آریو تولیدی سایپا اشاره کرد، چندی پیش از جدیدترین محصول خود در کلاس شاسی بلند با نام T600 پرده برداری کرد که به طور رسمی در نمایشگاه خودرویی شانگهای چین در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

از نظر طراحی ظاهری T600، چینی ها ثابت کردند که می توانند خودرویی را با طراحی اختصاصی و بدون کپی برداری از دیگر محصولات بازارهای جهانی طراحی کنند و در مرحله تولید قرار دهد. از این ها گذشته، طراحی «T600» کاربران خود را کاملا راضی نگه می دارد، چراغ های زیبای کاملا LED دوقلو با پس زمینه مشکی و یک سپر استاندارد به همراه نوارهای کرومی حاشیه ورودی های روی آن که چهره ای خوب و جوان پسندانه را به ارمغان آورده است، اما رینگ و لاستیک های بیش از حد بزرگ روی محورها، ارتفاع خودرو را بیش از اندازه بالا برده و شبیه به خودروهای آفروی کرده که چندان با طراحی ظاهری همخوانی ندارد.

عقب خودرو هم بدون شک یکی از بهترین طراحی های کشیده شده به دست مهندسان چینی به شمار می رود که هر چشمی را وادار به تماشای آن می کند.

سپر بزرگ و عضلانی عقب با دو خروجی تیتانیومی اگزوز بر روی آن و چراغ های دوتکه LED عقب و همچنین یک اسپویلر بزرگ سقفی که نمای بی نظیری را از قسمت عقب خودرو به تصویر کشیده است. در داخل اتومبیل هم چینی ها دست از سر طراحی های نسبتا ساده با تجهیزات بی کیفیت برداشته و یک طراحی کاملا مدرنیته مطابق با خودروهای اروپایی به همراه جدیدترین تجهیزات و امکانات روز صنعت خودرو را ارائه کرده اند.

در قسمت مولد قدرت هم زوتای هنوز اطلاعاتی از T600 منتشر نکرده است و این اطلاعات را برای نمایشگاه شانگهای چین کنار گذاشته است.(خودروبانک)

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: