مشاهده مطالب

جشنواره نوروزي كارينا آغاز شد

جشنواره نوروزی  اتوشارژ همراه اول آغاز شد

اتو شارژ برای مشترکین اعتباری همراه اول یک نام آشنا است ، اتو شارژ به عنوان اولین و قدیمی ترین سامانه الکترونیکی فروش شارژ اتوماتیک همراه بوده،تا کنون با فراهم آوردن امکان خرید آسان و پشتیبانی قوی خود سعی در جلب رضایت خاطر مشتریان خود داشته است . امسال به دنبال جشنواره های گذشته جشنواره نوروزی متفاوتی عرضه کرده است .

در جشنواره نوروزی 94، که از تاریخ 16 اسفند ماه93  لغایت 15 فرودین 94 برگزار میگردد، مشترکینی که به مبلغ 10 هزار توما ن شارژ از سایت اتو شارژ( www.autocharge.ir) خریداری کنند، می توانند برنده یکی از جوایز این جشنواره باشند،  که  شامل تبلت و اتو شارژ هدیه می باشد

 

 

جشنواره نوروزی اتوایرانسل آغاز شد

اتو ایرانسل  برای مشترکین اعتباری ایرانسلی خود یک نام آشنا است ،اتو ایرانسل به عنوان یک سامانه الکترونیکی فروش شارژ اتوماتیک ایرانسل بوده،تا کنون با فراهم آوردن امکان خرید آسان و پشتیبانی قوی خود سعی در جلب رضایت خاطر مشتریان خود داشته است . امسال اولین  جشنواره نوروزی  خود را عرضه کرده است .

در جشنواره نوروزی 94، که از تاریخ 16 اسفند ماه93  لغایت 15 فرودین 94 برگزار میگردد، مشترکینی که به مبلغ 10 هزار توما ن شارژ از سایت اتو ایرانسل ( www.autoirancell.com) خریداری کنند، می توانند برنده یکی از جوایز این جشنواره باشند،  که  شامل تبلت و اتو شارژ هدیه می باشد.

 

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: