مشاهده مطالب

پایان فعالیت نمایشگاه داران خودرو خارجی در تهران است

به گزارش سایپا سرچ  رضا قدیمی روز شنبه در نشست خبری افزود: شهرداری تهران طی 2سال اخیر اخطارها و هشدارهایی به نمایشگاه داران خودرو های خارجی در راستای رفع مزاحمت برای شهروندان ارائه کرد.
وی با اشاره به اینکه برای ساماندهی شهر تهران با هیچ کسی تعارف نداریم گفت: در سطح شهر تهران 40 رسته شغلی وجود داشت که اکثر آنها ساماندهی شده است.
وی با بیان به اینکه نمایشگاه داران خودروهای خارجی متاسفانه با قرار دادن خودروهای خود در پیاده روها باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان شده اند گفت: امسال شهرداری تهران در راستای رفاه شهروندان با جدیت بیشتری وارد عمل شده است.
قدیمی افزود: ما با اصل فعالیت نمایشگاه داران خودروهای خارجی مخالف نیستیم، اما با مزاحمت هایی که برای شهروندان ایجاد می کند مخالفیم.
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: در راستای رفاه شهروندان و بهبود وضعیت تهران در برابر اهرم های فشار کوتاه نمی آییم .
وی با بیان اینکه مجموعه ای در سرزمین ایرانیان برای انتقال نمایشگاه های خودروهای خارجی در نظر گرفته شده است گفت: مجموعه سرزمین ایرانیان، نزدیک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وشهر پرند واقع شده است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 2واحد از یکصد واحد نمایشگاه خودرو در مجموعه سرزمین ایرانیان آماده تحویل است افزود: در این مجموعه تسهیلاتی برای نمایشگاه داران خودروهای خارجی که نمایشگاه خود را از سطح شهر تهران به مجموعه سرزمین ایرانیان منتقل کنند، تدارک دیده شده است .
به گفته قدیمی نمایشگاه داران خودرو خارجی در صورت منتقل شدن به مجموعه سرزمین ایرانیان 2سال از پرداخت هزینه انبار داری معاف شده و می توانند از فضاهای عمومی این مجموعه جهت تبلیغ برندهای خود استفاده کنند.
قدیمی با بیان اینکه در سرزمین ایرانیان امکان تست خودروهای خارجی برای خریداران وجود دارد افزود: در این مجموعه امکانات بانکی، انجام فعالیت های گمرکی و همچنین امکان شماره گذاری خودرو وجود دارد که از اتلاف وقت شهروندان و سفرهای درون شهری جلوگیری به عمل می آورد.
بنابراین گزارش موسس شرکت توسعه سیاحان مجموعه سرزمین ایرانیان در ادامه این نشست گفت: این مکان 1400هکتار و مشتمل بر 24 کاربری است.
سید جواد موسوی با اشاره به اینکه پروژه سرزمین ایرانیان، پروژه ای چند منظوره و پایدار در بخش های مختلف از جمله کسب و کار، تفریح، تجارت، آموزش و گردشگری است گفت: این پروژه با همکاری مشاوران بین المللی ساخته شده است .
وی هم افزایی بین وارد کنندگان را از دیگر امتیازات مجموعه سرزمین ایرانیان دانست و گفت: جمع شدن نمایشگاه های خودروهای خارجی در کنار یکدیگر منجر به تعامل هرچه بیشتر آنها پیرامون مسایل خاص این صنف می شود.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: