مشاهده مطالب

آغاز به کار دهمین نمایشگاه خودرو اهواز

به گزارش سایپا سرچ   تاسیس نمایشگاه خودرو در استان خوزستان دارای قدمتی در حدود یک دهه است. در سال 1383 برای اولین بار برگزار گردید، که با استقبال بی نظیری مواجه شد. این روند از آن زمان تا کنون  برقرار بوده است که گاها با فراز و فرود هایی در کیفیت، تعداد شرکت کنندگان و بازدید کنندگان همراه می شد. ولی در آخرین سری برگزاری با توجه به خروج نسبی تولید کنندگان خودرو داخلی از رکودی که به ابتدای سال 91 باز می گردد و همچنین گسترش محدوده تردد خودرو های مناطق آزاد اروند و ثبات اقتصادی شاهد تحولی شگرف در تعداد شرکت کنندگان و استقبال دلگرم کننده هستیم.

دهمین دوره نمایشگاه خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته با حضور 107 شرکت طبق آمار اعلام شده در روز افتتاحیه از سوی مسئولان برگزار کننده در فضایی بالغ بر 4000 متر مربع در محل نمایشگاه بین المللی خوزستان در حال برگزاری است. رحیم جلیلی مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی خوزستان اهداف بر گزاری این نمایشگاه را ایجاد بستری مناسب جهت ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده  و ارائه آخرین دستاوردها  در زمینه تولیدات خودرو و قطعات یدکی  را عنوان کرد.

مراسم افتتاحیه با حضور آقایان حسن زاده ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان، محمدیان مدیر عامل شرکت های صنعتی استان خوزستان، مهندس کمالی مدیر عامل ترابری و پشتیبانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مهندس قنواتی مدیرکل ترابری شرکت ملی حفاری ایران و مهندس مصدومی مدیرکل اداره حمل و نقل و پایانه های خوزستان بر گزار شد.

افتتاحیه این نمایشگاه که خالی از حواشی نبود با تاخیری یک ساعته شروع شد. شرکت کنندگان از امکانات برگزاری چندان دلخوشی نداشتند اما با این حال در مقایسه با دوره های قبلی از لحاظ نظم، تعداد شرکت کنندگان و تبلیغات برتری داشت. هر چند که عدم حضور شرکت های دولتی همچون ایران خودرو و سایپا به چشم می خورد.

مشارکت کنندگان تلفیقی از شرکت های داخلی و خارجی هستند. سهم شرکت های خارجی به حدود 10 درصد کل شرکت کنندگان می رسد. شرکت های داخلی از استان های خوزستان، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، آذربایجان شرقی، فارس، بوشهر، یزد، اصفهان، مازندران، گلستان، البرز و قزوین حضور دارند.

این نمایشگاه از تاریخ 6 لغایت 9 بهمن ماه 93 به مدت 4 روز از ساعت 16 الی 22 در معرض دید علاقمندان، متخصصین و بازدید کنندگان این صنعت قرار خواهد گرفت.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: