مشاهده مطالب

4 محصول جدید شرکت ایران دوچرخ روانه بازار شد

به گزارش سایپا سرچ موتور سه چرخ برقی، 10B، V6 و آرشیا(New C6) چهار محصول جدیدی است که شرکت ایران دوچرخ به زودی به بازار عرضه می‌کند.

آرشیا (New CG) محصول استراتژیک شرکت ایران دوچرخ محسوب می‌شود که با هدف تولید موتورسیکلت ملی عرضه خواهد شد. این محصول از تمام تجهیزاتCG سابق در قسمت‌های زنجیر، چرخ جلو و عقب و کمک جلو و عقب بهره می‌برد. ضمن اینکه در بخش‌هایی چون گلگیر، چراغ جلو، کیلومتر شمار، باک و کاور تغییرات چشمگیری دارد.

10B محصول دیگری است که در این مراسم رونمایی شد. این موتورسیکلت که از قطعات E مارک اروپا بهره‌مند است، بسیار راحت و با لرزش بسیار کم طراحی شده‌است و حجمی معادل 150 سی‌سی و ترمز جلو دیسکی دارد.

V6 هم محصول جدید دیگری است که شرکت ایران دوچرخ عرضه کرده‌است. این مدل موتور محصول شرکت جیانشه چین، شریک تجاری یاماها محسوب می‌شود که به صورت آرگونومیکطراحی شده‌است و از تکنولوژی و استانداردهای یاماها برخوردار است. همچنین این موتور سیکلت یک گرید از 140V6 بالاتر است و حجمی معادل 150 سی‌سی دارد.

موتور سه چرخ برقی یکی دیگر از محصولات جدید این شرکت محسوب می‌شود که با باتری و موتور 500 وات کار می‌کند و کسانی که برای سوار شدن دوچرخه از مهارت چندانی برخوردار نیستند با این سه چرخه به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

در پایان مراسم رونمایی، 3 نمایندگی جدید 3S،فروش ((sales، خدمات پس از فروش (service)و انبار قطعات یدکی شرکت ایران دوچرخ معرفی شد. گفتنی است این 3 فروشگاه3S،نمایندگی شرکت ایران دوچرخ درشهرهای فریدونکنار، رباط کریم و شیراز محسوب می‌شوندکه به نمایندگی انحصاری فروش، خدمات پس از فروش و قطعات پیوستند.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: