مشاهده مطالب

مدل جديد مرسدس به بازار آمد

به گزارش سایپا سرچ  مدل جديدي از سري پرچم‌دار کمپاني مرسدس بنز که بر اساس سري S-Class توليدشده که نام Maybach S600 را بر روي خود دارد و هفته گذشته در لس آنجلس رونمايي شد. مدل فوق از نمونه‌هاي S-Class بزرگ‌تر بوده و نسبت به مدل مي باخ 57 از فضاي بيشتري برخوردار است.طراحي داخلي اين مدل فوق لوکس در سطحي است که مرسدس بنز اين مدل را به عنوان بالاترين سطح سفارشي سازي و شخصي سازي خودش مي‌داند. استفاده از چرم طبيعي بسيار لوکس، فلز و چوب طبيعي باعث شده تا اين نمونه نسبت به مدل‌هاي ديگر کاملا متمايز شود.

ويژگي‌هاي موتوري اين محصول در نمونه S500 V8 Maybach و V6 S400 4Matic نيز وجود دارد. طبق برنامه ريزي‌هاي کمپاني مرسدس بنز اين محصول همراه با مدل S600 در بهار سال آينده و ابتدا در انگلستان به فروش خواهد رسيد. قيمت تقريبي اين مدل لوکس بنز چيزي بين 10 تا 15 هزار پوند بيشتر از مدل‌هاي سري S است. در واقع براي اين محصول بايد چيزي در حدود 130 هزار پوند کنار گذاشت.
مرسدس براي توليد اين خودرو، به طور مجدد دست به طراحي سري Maybach زده است. اين مدل با سقف جديدتر و البته وزن حدودا 150 کيلوگرم سنگين‌تر توليد مي‌شود و ظاهر داخل و خارج اين محصول نيز بسيار زيباتر از گذشته است.

اما داخل S600 به حدي لوکس کار شده که شما به هيچ وجه نمي‌توانيد يک قطعه پلاستيکي را درون آن بيابيد. تمام قطعات درون S600 با چرم طبيعي پوشانده شده است، از اطراف پنجره گرفته تا صندلي‌ها، اطراف آن و حتي پايين قسمت داشبورد.البته به نظر مي‌رسد مرسدس بنز از کيت AMG در اين محصول بهره‌اي نبرده است. مدير فروش و بازاريابي اين کمپاني به اين موضوع به طور مستقيم اشاره کرده و عنوان مي‌دارد که اين ويژگي براي سري A بوده و نمونه‌هاي مي‌باخ، بيشتر از لحاظ ظاهري و لوکس بودن مد نظر مشتريان هستند.
 

 

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: