مشاهده مطالب

کرایه اتوبوس‌های تبریز از 4 تیر 20 درصد گران می‌شود

به گزارش سايپا سرچ و به نقل از فارس، سیروس تقی‌زاده در مورد اجرای افزایش کرایه‌ اتوبوس‌های شرکت واحد اظهار کرد: به استناد مصوبه پنجاهمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر تبریز و تائیدیه شماره 4950 سوم تیر ماه فرمانداری شهرستان تبریز از روز چهارشنبه چهارم تیرماه سال جاری نرخ بهاء خدمات اتوبوس‌های شرکت واحد در خطوط درونشهری و حومه افزایش می‌یابد.

وی میزان افزایش کرایه هر نفر مسافر را نسبت به سال گذشته 20 درصد اعلام کرد و افزود: افزایش مذکور در تمام خطوط ملکی و بخش خصوصی تحت نظارت فقط از طریق کارت بلیط اخذ می‌شود و بهره‌برداران بخش خصوصی به هیچ عنوان حق پرداخت کرایه نقدی را ندارند.

وی تصریح کرد: پروژه کارت بلیط ناوگان اتوبوس‌های بخش خصوصی تحت نظارت از سال گذشته آغاز شده و 90 درصد ناوگان خصوصی مجهز به سیستم کارت بلیط شده و مشکلات فنی و اجرایی این پروژه نیز مرتفع شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به دوره‌های آموزشی برای بهره‌برداران و رانندگان بخش خصوصی در اجرای هرچه بهتر پروژه کارت بلیط اشاره کرد و افزود: آشنایی کامل از سیستم و بهره‌برداری از کنسول‌های نصب شده در اتوبوس‌ها از نتایج دوره‌های آموزشی است.

تقی‌زاده از آمادگی واحد بازرسی و نظارت شرکت خبر داد و افزود: گشت‌های بازرسی این شرکت به صورت روزانه و منظم از نحوه خدمات رسانی و همچنین کنترل استفاده از دستگاه‌های کارت خوان بلیت الکترونیکی و اخذ کرایه مسافر از طریق کارت بلیط اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

وی در پایان از شهروندان و مسافران محترم درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف، شکایات و گزارشات خود را از طریق سامانه‌های ارتباطی این شرکت گزارش کنند.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: