مشاهده مطالب

ماشین ستاره های جام جهانی

از لامبورگینی گرفته تا فراری و آئودی. این ها تنها لیست کوچکی از ماشین هایی است که ستارگان دنیای فوتبال از آن ها استفاده می کنند.در حالی که تنها 1 روز به آغاز رقابت های جام جهانی باقی مانده است بد نیست نگاهی به ستارگان حاضر در این رقابت ها بیندازیم و ببینیم که آن ها چه اتومبیل هایی سوار می شوند:

1- کریستیانو رونالدو - Lamborghini Aventador LP 700-4
کریس رونالدو نه تنها خودش، بلکه ماشینش نیز ستاره است. او که علاقه ی خاصی به اتومبیل های به روز دارد یک لامبورگینی ناقابل سوار می شود. قیمت اتومبیل کریس رونالدو دست کم 267 هزار پوند است.


2- لیونل مسی - Maserati GranTurismo MC Stradale
برنده ی 4 گانه ی توپ طلای فوتبال در رقابت با کریس رونالدو خارج از مستطیل سبز نیز کم نمی آورد. مازراتی چشم نواز لیونل مسی107 هزار پوند می ارزد.


3- وین رونی -  Aston Martin Vanquish
یک مرد انگلیسی ترجیح می دهد که ماشینی "بریتانیایی" انتخاب کند. وین رونی استون مارتین دوست داشتنی خودش را سوار می شود. البته او به اندازه ی کریس رونالدو یا بالوتلی ماشین باز نیست اما در هر صورت دلیل نمی شود که از آن ها در این مسئله کم بیاورد.


4- ماریو بالوتلی - Ferrari F12
اگر شما هم عاشق فراری هستید حتما باید سری به سوپر ماریو بزنید. او که اصالت ایتالیایی خودش را حفظ کرده  همیشه علاقه ی خاصی به فراری داشته است.


5- نیمار -  Audi R8 GT
امید اول مردم برزیل در جام جهانی نیز یک آئودی منحصر به فرد سوار می شود. ماشین او دست کم 148 هزار پوند قیمت دارد و البته که این پول ها برای بازیکن بارسلونا رقمی محسوب نمی شود. نیمار همیشه در انتخاب ماشین هایش سعی کرده تا عامل " سادگی " را لحاظ کند.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: