مشاهده مطالب

سقوط دروازه‌بان سابق تیم‌های فوتبال سایپای البرز و صبای قم در جاده مرزن آباد

 به گزارش سايپا سرچ به نقل از فارس، تخریب و عدم وجود دیواره‌های حفاظتی و گاردریل در جاده منتهی به روستای «ناتر» در کوهستان مرزن‌آباد چالوس، منجر به بروز سانحه دلخراش تصادف در این مسیر برای داریوش شمس‌ناتری، دروازه‌بان سابق باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان شد.

این دروازه‌بان چالوسی که افتخارات بزرگ و زیادی در کارنامه فوتبالی خود دارد امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار فارس، گفت: به همراه همسر و فرزندم در مسیر بازگشت از روستای زادگاهم «ناتر» بودم که به علت ناهموار بودن جاده که بر اثر خرابی‌های فراوان در این مسیر به وجود آمده و عدم خط‌کشی و همچنین عدم وجود علایم هشداردهنده مناسب و نیز نبود گاردریل در طول مسیر منتهی به دره‌های عمیق، این حادثه رخ داد.

شمس‌ناتری در تشریح این حادثه، اظهار داشت: خرابی‌های طول این مسیر آن‌قدر زیاد بود که در یک لحظه کنترل خودرو از اختیارم خارج و خودرو به سمت دره عمیق کنار جاده منحرف شد و من به همراه همسر و فرزندم که داخل خودرو بودند به ته دره سقوط کردیم.

وی با بیان اینکه در حین سقوط دخترم از ماشین به بیرون پرتاب شد، تصریح کرد: خوشبختانه حال دخترم خوب است اما خودم و همسرم به شدت آسیب دیدیم.

دروازه‌بان سابق تیم‌های فوتبال سایپای البرز و صبای قم افزود: از ناحیه کمر، دست، سر  و پا آسیب‌دیدگی جدی داشتم و چندین روز در بیمارستان طالقانی چالوس بستری بودم و امروز تنها پس از بهبودی نسبی مرخص شدم اما آسیب‌دیدگی همسرم‌ بسیار شدیدتر است به طوری که دیروز در بیمارستان طالقانی چالوس مورد عمل جراحی قرار گرفت.

اداره راه باید پاسخگو باشد

شمس‌ناتری با انتقاد از عدم توجه اداره راه و شهرسازی نسبت ایمن‌سازی مسیر مذکور گفت: این مسیر از منطقه «طُویر» تا « ناتر» از شرایط بسیار نامناسبی برخوردار است و جای تأسف دارد که مسئولین امر نسبت به ایمن‌سازی این مسیر بی‌توجه هستند.

وی با تأکید بر اینکه اداره راه و شهرسازی باید پاسخگوی سوانح در این مسیر باشد، افزود: این حادثه نخستین حادثه در طول این مسیر نیست و اگر این بی‌توجهی‌ها به همین منوال پیش برود آخرین حادثه هم نخواهد بود، بنابراین اداره راه نباید بیش از این در ایمن‌سازی و مناسب‌سازی مسیر این منطقه تعلل کند.

وی همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا مسئولان برای عیادت وی به بیمارستان رفتند یا خیر، گفت: هیچ مسئولی برای عیادت من نیامد.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: