مشاهده مطالب

معرفی ساندرو جایگزین رنو تندر 90

۲۳۲ چهره‌ای به روزتر از تیبا داشته و نقطه عطف آن در طراحی قسمت عقب خودرو است. طرحی کابین هم کمی زیبا‌تر از تیبا به نظر می‌رسد و به طور کلی می‌توان برای ۲۳۲ آینده خوبی را پیش‌بینی کرد البته اگر این خودرو زود به بازار بیاید و همانند دیگر خودروها رونمایی شده ساخت داخل سال ‌ها بعد عرضه نشود می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. این خودرو همانند تیبا با گبربکس پنج سرعته دستی عرضه می‌شود و ظاهراً فعلاً خبری از گیربکس اتوماتیک در تولیدات ملی نیست.

رنو ساندرو / 40 میلیون تومان

New Image نسل دوم تیبا، جایگزین تندر90 و یک محصول لوکس

ساندرو (B90) محصول جدید شرکت پارس‌خودرو است که بر روی پلت‌فرم L90 طراحی شده است. ساندرو به واقع همان نمونه هاچ‌بک تندر‌۹۰ است خودرویی که با موتور ۱٫۶ لیتری مشترک با تندر عرضه خواهد شد همچنین بر روی این خودرو یک گیربکس چهار سرعته اتوماتیک نصب می‌شود گیربکسی که هم‌اکنون بر روی تندر‌۹۰های اتوماتیک ایران خودرو نیز قابل سفارش است به هر طریق این خودرو ‌می‌تواند گزینه مناسبی باشد برای افرادی که چهره تندر‌۹۰ را دوست ندارند اما خودرویی با کیفیت می‌خواهند.

 

89lyc9512iew2rfgd11b.png

 

S300 72 میلیون تومان

 


سومین محصول شرکت سایپا خودروی S300 است که با همکاری یک شرکت چینی به نام زوتای تولید می‌شود. این خودرو که محصول لوکس سایپا لقب گرفته است از امکانات زیادی برخوردار بوده و البته این نکته را باید یاد‌آور شوم که قیمت آن نیز ۷۰ میلیون تومان به بالاست که این شیوه قیمت‌گذاری کار را برای آن محصول جدید سخت خواهد کرد. s300 از موتور ۱٫۶ لیتری با ۱۲۰ اسب‌بخار قدرت بهره می‌برد گشتاور این موتور ۱۵۱ نیوتن‌متر بوده و ۱۲۷۵ کیلوگرم وزن دارد که برای خودرو در این کلاس و برای چنین موتوری زیاد به نظر می‌رسد حال باید دید که این خودرو می‌تواند در بازار موفق باشد یا خیر؟
S300 درون کابین از قطعات با کیفیتی بهره می‌برد و اگر قیمتی پایین‌تر داشت می‌توانست در بازار موفق باشد.

در خصوص قیمت‌گذاری این سه خودرو به سراغ مدیر عامل شرکت سایپا رفتیم. سعید مدنی در مورد ظرفیت تولید و قیمت این خودروها گفت: قیمت خودروی S300 شناور خواهد بود و بر اساس نرخ ارز و شرایط بازار تعیین خواهد شد. فعلاً این خودرو را با قیمت ۷۲ میلیون تومان پیش‌ فروش کرده‌ایم. وی افزود: خودروی ساندرو نیز با شرایط فعلی با قیمت ۴۰ میلیون تومان به بازار عرضه خواهد شد. ظرفیت تولید S300 سالانه ۲۰ هزار دستگاه پیش‌بینی شده و خودروی ساندرو نیز در کنار L90 با ظرفیت ۳۰۰ تا ۴۰۰ دستگاه تولید خواهد شد.مدنی قیمت سایپا ۲۳۲ را نیز بین ۲۶ تا ۲۸ میلیون تومان اعلام کرد و در ادامه افزود: برای سایپا ۲۳۲ نیز در کنار تیبای معمولی و هاچ‌بک مجموعاً تا ۳۰۰ هزار دستگاه تولید پیش‌بینی شده است.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: