مشاهده مطالب

بهره برداری از ۱۵ کیلومتر خط ۳ متروی تهران تا اخر فروردین

به گزارش سايپا سرچ شهردار تهران، گفت : بهره برداری از ۱۵ کیلومتر خط ۳ متروی تهران از ایستگاه مصلی تا پاسگاه نعمت‌آباد، عیدی شهرداری تهران به شهروندان پایتخت خواهد بود
محمدباقر قالیباف، شهردار تهران در حاشیه بازدید از جشنواره اقوام ایرانی با اشاره به اقدامات گسترده تر ستاد گردشگری نوروزی شهر تهران در سال 93 گفت: بالغ بر 10 مکان اسکان موقت در ورودی شهر تهران فراهم شده است، بیش از 120 نقطه اطلاع رسانی و اجرای برنامه های متعدد فرهنگی، هنری، اجتماعی در بوستان های شهر و نقاط برجسته شهر از جمله حرم مطهر امام راحل، بوستان ولایت، برج میلاد، و سایر بوستان های شهر در ایام نوروز در حال اجراست.

وی با بیان اینکه ایام تعطیلات نوروز بهترین فرصت برای گردشگری شهر تهران است، تصریح کرد : در سال جاری فرصت های بسیار متنوعی در بخش اوقات فراغت شهروندان و مسافران و گردشگران تدارک دیده شده است ،تورهای یک روزه و نیمروزه ویژه تهران گردی تدارک دیده شده تا شهروندان و گردشگران از مراکز برجسته و مکان های فرهنگی و هنری و تفریحی شهر تهران بازدید کنند.

به گفته شهردار تهران، شهرداری فرصت های مناسبی برای شهروندان فراهم کرده که شهروندان و گردشگران بتوانند با استفاده از حمل و نقل عمومی رایگان و یا با نصف قیمت از مراکز تفریحی شهر بهره مند شوند.

قالیباف به بازماندگان در راه و بی خانمان های شهر نیز اشاره کرد و گفت : همه ساله در ایام عید به صورت ویژه به بی خانمان های شهر توجه شده و تلاش می شود غذا و شرایط مناسب تری برایشان فراهم شود.

شهردار تهران در پاسخ به اینکه پیرو نامگذاری سال 93 به نام "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" از سوی مقام معظم رهبری، چه اقداماتی از سوی شهرداری تهران در شهر تهران صورت خواهد گرفت، گفت : در سنوات گذشته در حوزه مدیریت جهادی اقداماتی از سوی شهرداری تهران انجام دادیم و این باور در شهرداری تهران وجود داشته که با روحیه جهادی می توانیم بر مشکلات فایق آییم.

قالیباف ادامه داد :با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ، به طور جدی برنامه هایی را در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال 93 دنبال خواهیم کرد که در فرصتی مناسب تر اقدامات شهرداری را در حوزه فرهنگ و اقتصاد مقاومتی بازگو خواهم کرد.

وی تاکید کرد : شهروندان تهرانی تغییرات بسیار چشمگیری را در حوزه فرهنگ در شهر تهران شاهد خواهند بود.

شهردار تهران با اشاره به اینکه با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها، یکی از مهمترین موضوعات، حمل و نقل عمومی است، تاکید کرد: امیدوارم با هماهنگی با دولت، کیفیت بهتر و ارزان تری در حوزه حمل ونقل عمومی ارائه دهیم.

قالیباف ادامه داد : افتتاح نیمه جنوبی خط 3 مترو در فروردین سال 93 به طول 15 کیلومتر عیدی شهرداری تهران به شهروندان تهرانی است.

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: