مشاهده مطالب

تیبا تاکسی می شود

به گزارش سايپا سرچ عباسعلی منصوری آرانی نماینده مردم كاشان در مجلس شورای اسلامی افزود: تیبا با دارا بودن شرایط مطلوبی همچون مصرف سوخت پائین، خدمات پس از فروش مناسب و قابل دسترس و استهلاك پائین برای رانندگان تاكسی، خودرویی مناسب برای استفاده در این حوزه خواهد بود.
نماینده مردم كاشان با بیان اینكه مسئولان هرچه سریعتر باید به دنبال جایگزینی خودروهای فرسوده در ناوگان تاكسیرانی كشور باشند تصریح كرد: وجود خودروهای فرسوده در ناوگان تاكسیرانی علاوه بر افزایش آلودگی هوای كلان شهرها مشكلات زیادی هم برای مالكین این خودروها و مردم به وجود آورده كه برطرف كردن این مشكل نیازمند برنامه ریزی جدی است.
منصوری با بیان اینكه استفاده از خودروهای تولید داخل در خدمت رسانی به شهروندان را می توان یكی از موارد اجرائی اقتصاد مقاومتی بر شمرد، تاكید كرد: تكیه بر تولیدات داخلی از آنجا باید مورد توجه قرار گیرد كه حضور و تداوم روند تولید در یك صنعت، كمك شایان توجهی به افزایش اشتغال و ارتقا جایگاه اقتصادی كشور می كند و همه باید دست به دست هم دهند تا از سرمایه های ملی دفاع كنند.
وی افزود: در حال حاضر آنچه كه باید بیش از پیش در راس فعالیت های اقتصادی قرار گیرد توجه به تولیدات داخلی و كاهش وابستگی به منابع نفتی است و تولید كنندگان و تصمیم گیرندگان باید تمام تلاش خود را در این زمینه به كار گیرند.
منصوری آرانی در ادامه با اشاره به انتقاداتی كه نسبت به تولیدكنندگان داخلی وجود دارد برخی از این انتقادات را بر پایه كم اطلاعی منتقدان دانست و خاطرنشان كرد: در این زمینه باید اطلاعات كافی به منتقدان داده شود تا مباحث مطرح شده به صورت كارشناسانه و در راستای بهبود تولیدات داخلی به كار گرفته شود.
وی همچنین شركت سایپا را یكی از بارزترین نمادهای تولید ملی دانست و گفت: توجه ویژه به پیشرفت های تولیدكنندگان و صنایع كشور یكی از نكاتی است كه باید مورد توجه قرار گرفته و كمك های موثری در رشد و پیشرفت این صنایع صورت گیرد.

قیمت تیبا به نرخ بازار و کارخانه

نوع تیبا

قیمت بازار

قیمت کارخانه

پراید TL 131 گازسوز

19,200,000

---

تیبا دوگانه سوز

24,500,000

---

تیبا LX یورو 4

21,900,000

---

تیبا SX یورو 4

22,900,000

20,960,000

تیبا EX

21,400,000

---

پیام شما؟
در صورت پاسخ، من را با ایمیل با خبر کن
نظرات کاربران

     

    مارادرگوگل محبوب کنید: